Embed

20. Yüzyılın En Büyük Lideri; Mustafa Kemal

 

 
Terör örgüt yöneticiliğinden ağırlaştırılmış ömür boyu hapis istemiyle tutuklu yargılanan! emekli Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, dışarıda yazmaya başladığı, “20. Yüzyılın En Büyük Lideri: Mustafa Kemal” adlı kitabını Silivri Cezaevi’nde tamamladı. Atatürk’ün, “Düşmanlarımız önce subayları öldürür” sözlerinin de yer aldığı kitap yarın Remzi Kitabevi’nden piyasaya çıkacak.

Başbuğ kitap için, “Ne biyografi, ne de tarih kitabı” diyor. Kitapta Mustafa Kemal’in Kürt meselesine bakışı ve idari özerklik önerisinden, Ermeni tehciri sırasında suç işledikleri iddiasıyla tutuklanan İttihatçıları ziyaretine kadar pek çok ilginç detay yer alıyor. İlker Başbuğ'un, “Terör Örgütlerinin Sonu” adlı kitabı isec, cezaevine girmeden kısa bir süre önce yayımlanmıştı.

 

ne yazık ki bu vatana gerçekten hizmet eden subaylarımız, generallerimiz içerde, demir parmaklıklar ardında, vatanı bölen, kendi çıkarları doğrultusunda karış karış satan, suni gündemlerle kamuoyunu uyuturken saman altın su yürüten, yasaları kendi lehine değiştiren, bu vatanın evlatlarını katleden terör örgütünü önce meclise sokup, ardından söz dalaşına girip göz boyamaya çalışan gerçek vatan hainleri dışarda, hatta tepemizde!!

nasıl bir hale getirdiler bizi, kürtajı , 4+4+4ü, aziz yıldırımı dinlerken, her kanalda sanki kimsenin birşeyden haberi yokmuşçasına sadece bunlar tartışılırken neler değişti anayasamızda, neler çalındı hayatlarımızdan, kimin haberi var ? haberi olanlar ne yapabiliyor yada?

uyuyan bir güzel gibi benim canım ülkem.. silkelen ve gel artık kendine..

instagram'da :)
Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !