Embed

ÖZSÜT'TEN ŞAHSEN KATILMAK İSTEDİĞİM TATLI BİR YARIŞMA :)

 

Tabi, katılmak isteyen sadece ben olmayım, sizde bu lezzetli yarışmadan payınızı alın istedim, işte detaylar ;

Özsüt'ün geleneksel hale gelen yarışmasının dördüncüsünde büyük ödül 5000 TL! Türkiye'nin pastacısı Özsüt'ün gelenekselleşen ve bu sene 4.sü düzenlenecek olan "Benim Özsüt Pastam Yarışması" için başvurular başlıyor. Başvuruların 07 Ocak tarihinde başlayıp 15 Mart'a kadar devam edeceği Benim Özsüt Pastam Yarışması'nda, birbirinden değerli ödüller sahiplerini bulacak.

Türkiye'nin pastacısı Özsüt'ün ilkini 2010'da gerçekleştirdiği Benim Özsüt Pastam Yarışması'nın dördüncüsü bu sene de yeni pastacıların önünü açmak için düzenleniyor. 18 yaşından büyük herkesin katılabildiği yarışma için 07 Ocak- 15 Mart tarihleri arasında başvurular alınıyor. Benim Özsüt Pastam Yarışması'nın kazananlarını ise birbirinden değerli ödüller bekliyor. Yarışmanın birincisi tam 5.000 TL'nin sahibi olacak. Ayrıca yarışmanın ikincisi 3.000 TL, üçüncüsü ise 2.000 TL ile ödüllendirilecek.Ayrıca derece alan pastalar Özsüt vitrinlerinde yerini alacak.


Bu "tatlı" heyecanı yaşamak için ise tek yapmanız gereken sitemizdeki formu doldurarak, pastanızın tarifi ve fotoğrafı ile birlikte başvuru yapmak. Ön elemeyi geçen 10 pastacı adayı, 13 Nisan 2013 tarihinde birbirinden renkli juri üyeleri karşısında İstanbul'da düzenlenecek olan finalde yarışmaya hak kazanacak.

Finalde yarışacak olan pasta tutkunlarının isimleri 1 Nisan 2013 tarihinde sitemizde ve 
www.facebook.com/Ozsut adresinden duyurulacak.

 

instagram'da :)
Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !